10 wrzesień 2019
Obsada na 14-15.09.2019

Poniżej obsada na 14-15.09.2019 Ekstraliga -...
6 wrzesień 2019
Obsada na 7-8.09.2019

Poniżej obsada na 7-8.09.2019 Ekstraliga - II...
30 sierpień 2019
Obsada na 31.08-01.09.2019

Obsada na 31.08-01.09.2019 Ekstraliga - I...
30 sierpień 2019
Komunikat Kolegium Sędziów

                                             ...



Więcej aktualności...
Aktualności :: Obsada na 14-15.09.2019

Obsada na 14-15.09.2019



10 wrzesień 2019

Poniżej obsada na 14-15.09.2019
Ekstraliga - III kolejka
Master Pharm Rugby Łódź - RC Arka Gdynia (niedziela godz.17.00)
Pawlik, Reks, Ingarden
MKS Pogoń Siedlce - MKS Ogniwo Sopot (sobota godz.15.00)
Reks, Pawlik, Ingarden
Skra Warszawa - RC Lechia Gdańsk (sobota godz.14.00)
Malesa, Niedzielski,  
RC Orkan Sochaczew - RZKS Juvenia Kraków (sobota godz.15.00)
Jastrzębski, Piaskowski
I Liga – II kolejka
Miedziowi Lubin - Wataha Zielona Góra (niedziela godz.15.00)
Piaskowski
Rugby Białystok - Legia Warszawa (sobota godz.18.30)
Kamiński-Bator
Sparta Jarocin – AZS Warszawa (sobota godz.14.00)
Szczepański
II Liga – I kolejka
Arka Rumia – Rugby Ruda Śląska (sobota godz.14.00)
Bedyński
Mazowia Mińsk Mazowiecki – Posnania Poznań (niedziela godz.14.00)
Malesa
Rugby 7
MPK 7 – Gietrzwałd (sobota godz.10,00)
Sędzia główny i turniejowy – Bejm
Sędzia turniejowy – Macoń, Ślubowski
Kraków Sevens- Kraków (sobota, niedziela)
Misiak, Wilk
Powodzenia!
Poniżej obsada na 14-15.09.2019

Ekstraliga - III kolejka

Master Pharm Rugby Łódź - RC Arka Gdynia (niedziela godz.17.00)

Pawlik, Reks, Ingarden

MKS Pogoń Siedlce - MKS Ogniwo Sopot (sobota godz.15.00)

Reks, Pawlik, Ingarden

Skra Warszawa - RC Lechia Gdańsk (sobota godz.14.00)

Malesa, Niedzielski,  

RC Orkan Sochaczew - RZKS Juvenia Kraków (sobota godz.15.00)

Jastrzębski, Piaskowski

I Liga – II kolejka

Miedziowi Lubin - Wataha Zielona Góra (niedziela godz.15.00)

Piaskowski

Rugby Białystok - Legia Warszawa (sobota godz.18.30)

Kamiński-Bator

Sparta Jarocin – AZS Warszawa (sobota godz.14.00)

Szczepański

II Liga – I kolejka

Arka Rumia – Rugby Ruda Śląska (sobota godz.14.00)

Bedyński

Mazowia Mińsk Mazowiecki – Posnania Poznań (niedziela godz.14.00)

Malesa

Rugby 7

MPK 7 – Gietrzwałd (sobota godz.10,00)

Sędzia główny i turniejowy – Bejm

Sędzia turniejowy – Macoń, Ślubowski

Kraków Sevens- Kraków (sobota, niedziela)

Misiak, Wilk

Powodzenia!