16 listopad 2022
Obsady 19-20.11.2022

Obsady 19-20.11.2022 Ekstraliga - IX kolejka...
9 listopad 2022
Obsada 12-13.11.2022

Obsada 12-13.11.2022 Ekstraliga - IX kolejka...
1 listopad 2022
Obsada 05-06.11.2022

Obsada 05-06.11.2022 Ekstraliga - IX...
25 październik 2022
Obsada 29-30.10.2022

Obsada 29-30.10.2022 Ekstraliga - VIII...



Więcej aktualności...
Aktualności :: Obsada 05-06.11.2022

Obsada 05-06.11.2022



1 listopad 2022

Obsada 05-06.11.2022

Ekstraliga - IX kolejka

 

Edach Budowlani Lublin - KS Posnania Poznań- Przełożony

 

Master Pharm Łódź - RC Lechia Gdańsk - Przełożony

 

RC Arka Gdynia - UP Fitness Skra Warszawa – Przełożony

 

RzKS Juvenia Kraków - MKS Ogniwo Sopot - Przełożony

 

Awenta Pogoń Siedlce - RC Orkan Sochaczew - 06.11.2022 niedziela godz.13:00 Jaczek, Pawlik, Reks

 

I liga – VI kolejka 

 

Arka Rumia - pauza

 

Sparta Jarocin v Hegemon Mysłowice - 05.11.2022 r. (sobota), godz. 14:00 Kowalski, Nowak, Sędzia Okręgowy

 

Rugby Białystok v AZS AWF Warszawa - 05.11.2022 r. (sobota), godz. 13:30 Skonieczny, Jaczek, Sędzia Okręgowy

 

Legia Warszawa v Budowlani Łódź - 05.11.2022 r. (sobota), godz. 17:30 Reks, Michalik, Sędzia Okręgowy

 

II liga – I kolejka

 

Gryfy Rugby Ruda Śląska v Rugby Wrocław - 05.11.2022 r. (sobota), godz. 17:00 Pawlicki, Sędziowie Okręgowi

 

Miedziowi Lubin v Rugby Team Olsztyn - 05.11.2022 r. (sobota), godz. 14:00 Filar, Sędziowie Okręgowi

 

Budowlani II Lublin v Wataha RC Zielona Góra - 05.11.2022 r. (sobota), godz. 14:00 Gwozdecki, Sędziowie Okręgowi

 

RUGBY 7 M

 

06.11.2022 - Polska Liga Rugby 7 – Szczecin – Jastrzębski, (Sędzia Główny i Turniejowy), Skonieczny(Sędzia Turniejowy), Kowalski(Sędzia Turniejowy),

 

RUGBY 7 K

 

05.11.2022 – MPK R7 – Ruda Śląska - Pawlik(Sędzia Główny i Turniejowy), Stępień(Sędzia Turniejowy), Lech(Sędzia Turniejowy)

 

CLJ Turniej Lublin

 

5.11.2022

 

Godz. 10.30 KS Budowlani Łódź - KS Budowlani Lublin- Reks

 

Godz. 11.30 Juvenia Kraków - RC Arka Gdynia - Reks

 

06.11.2022

 

Godz. 11.00 RC Arka Gdynia - KS Budowlani Lublin - Gwozdecki

 

Godz. 12.00 Juvenia Kraków - KS Budowlani Łódź - Gwozdecki