12 luty 2018
Komunikat Kolegium Sędziów - luty 2018

Kolegium Sędziów Polskiego Związku Rugby...
27 grudzień 2017
Zmarł Maciek Sienkiewicz

Z wielkim żalem informujemy, iż w dniu 25...
28 listopad 2017
Szkolenie sędziów oraz kandydatów - jesień 2017

Między 24-26 listopada miało miejsce jesienne...
20 listopad 2017
Informacja Kolegium Sędziów PZR

Informacja Kolegium Sędziów Polskiego Związku...



Więcej aktualności...
Aktualności :: Obsada na 04-05.11.2017

Obsada na 04-05.11.2017



1 listopad 2017

Poniżej obsada na 04-05.11.2017
Ekstraliga - IX kolejka
Ogniwo Sopot - Budowlani Łódź SA (sobota godz.17.30)
Reks, Kościelniak L., Szczepański
Lechia Gdańsk - Budowlani Lublin (sobota godz.15.00)
Kasperek, Kościelniak L., Szczepański 
KS Budowlani Łódź - Juvenia Kraków (sobota godz.13.00)
Jasiński, Jastrzębski, Pantoł
I Liga
Skra Warszawa – Orkan Sochaczew (sobota godz.14.00)
Michałkiewicz, Bejm, Michalik 
II Liga – Play Off I Kolejka
RC Białystok – Alfa Bydgoszcz (niedziela godz.16.00)
Pantoł
Rugby 7 
PP 7 – Gniezno (sobota)
Sędzia główny i turniejowy – Bedyński
Sędzia turniejowy – Pawlik  
MPK
Orkan Sochaczew – Lechia Gdańsk (niedziela godz.12.00)
Bejm
Alfa Bydgoszcz – BBRC Łódź (niedziela godz.17.00)
Kościelniak P.
MPJ
Juvenia Kraków – Orkan Sochaczew (niedziela godz.13.00)
Pawlik
Powodzenia!

Poniżej obsada na 04-05.11.2017

Ekstraliga - IX kolejka

Ogniwo Sopot - Budowlani Łódź SA (sobota godz.17.30)

Reks, Kościelniak L., Szczepański

Lechia Gdańsk - Budowlani Lublin (sobota godz.15.00)

Kasperek, Kościelniak L., Szczepański 

KS Budowlani Łódź - Juvenia Kraków (sobota godz.13.00)

Jasiński, Jastrzębski, Pantoł

I Liga

Skra Warszawa – Orkan Sochaczew (sobota godz.14.00)

Michałkiewicz, Bejm, Michalik 

II Liga – Play Off I Kolejka

RC Białystok – Alfa Bydgoszcz (sobota godz.21.00)

Pantoł

Rugby 7 

PP 7 – Gniezno (sobota)

Sędzia główny i turniejowy – Bedyński

Sędzia turniejowy – Pawlik  

MPK

Legia Warszawa – Budowlani Lublin (sobota godz.12.15)

Bejm

Alfa Bydgoszcz – BBRC Łódź (niedziela godz.17.00)

Kościelniak P.

MPJ

Juvenia Kraków – Orkan Sochaczew (niedziela godz.13.00)

Pawlik

Powodzenia!