10 wrzesień 2019
Obsada na 14-15.09.2019

Poniżej obsada na 14-15.09.2019 Ekstraliga -...
6 wrzesień 2019
Obsada na 7-8.09.2019

Poniżej obsada na 7-8.09.2019 Ekstraliga - II...
30 sierpień 2019
Obsada na 31.08-01.09.2019

Obsada na 31.08-01.09.2019 Ekstraliga - I...
30 sierpień 2019
Komunikat Kolegium Sędziów

                                             ...



Więcej aktualności...
Aktualności :: Obsada na 08-09.04.2017

Obsada na 08-09.04.2017



3 kwiecień 2017

Poniżej obsada na weekend reprezentacyjny. W tym tygodniu mecz kadry z Holandią oraz rozgrywki II ligi.
Polska – Holandia (Łódź, sobota godz.18.00)
Sędziowie Techniczni – Michałkiewicz, (Reks)
Polska U16 – Niemcy U16 (Łódź, niedziela godz.15.30)
Kasperek
II Liga – II Kolejka
GR. Wschodnia
Rugby Białystok – Mazovia Mińsk Mazowiecki (niedziela godz.20.30)
Reks
AZS AWF Warszawa – Legia Warszawa (sobota godz.13.00)
Bejm
Gr. Zachodnia
Sparta Jarocin – Chaos Poznań (niedziela godz.14.00)
Marciniak
Alfa Bydgoszcz – Arka Rumia (sobota godz.15.30)
Jastrzębski
Gr. Południowa
Wataha Zielona Góra – Ruda Śląska (niedziela godz.14.00)
Piaskowski
Biało-Czarni Nowy Sącz – Miedziowi Lubin (niedziela godz.13.00)
Wilk
Rugby 7
VII Turniej PP 7 – Szczecin (niedziela godz.10.00)
Sędzia Główny i Turniejowy – Kościelniak L.
Sędzia Turniejowy – Bedyński, Kościelniak P.
Powodzenia!

W tym tygodniu mecz kadry z Holandią oraz rozgrywki II ligi. Poniżej szczegóły obsad:

Polska – Holandia (Łódź, sobota godz.18.00)

Sędziowie Techniczni – Michałkiewicz, (Reks)

Polska U16 – Niemcy U16 (Łódź, niedziela godz.15.30)

Kasperek

II Liga – II Kolejka

GR. Wschodnia

Rugby Białystok – Mazovia Mińsk Mazowiecki (niedziela godz.20.30)

Reks

AZS AWF Warszawa – Legia Warszawa (sobota godz.13.00)

Bejm

Gr. Zachodnia

Sparta Jarocin – Chaos Poznań (niedziela godz.14.00)

Marciniak

Alfa Bydgoszcz – Arka Rumia (sobota godz.15.30)

Jastrzębski

Gr. Południowa

Wataha Zielona Góra – Ruda Śląska (niedziela godz.14.00)

Piaskowski

Biało-Czarni Nowy Sącz – Miedziowi Lubin (niedziela godz.13.00)

Wilk

Rugby 7

VII Turniej PP 7 – Szczecin (niedziela godz.10.00)

Sędzia Główny i Turniejowy – Kościelniak L.

Sędzia Turniejowy – Bedyński, Kościelniak P.

Powodzenia!