10 wrzesień 2019
Obsada na 14-15.09.2019

Poniżej obsada na 14-15.09.2019 Ekstraliga -...
6 wrzesień 2019
Obsada na 7-8.09.2019

Poniżej obsada na 7-8.09.2019 Ekstraliga - II...
30 sierpień 2019
Obsada na 31.08-01.09.2019

Obsada na 31.08-01.09.2019 Ekstraliga - I...
30 sierpień 2019
Komunikat Kolegium Sędziów

                                             ...



Więcej aktualności...
Aktualności :: Obsada na 11-12.05.2019

Obsada na 11-12.05.2019



7 maj 2019

Poniżej obsada na 11-12.05.2019
Ekstraliga - VII kolejka
RC Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź (niedziela godz.15.00)
Bedyński, Dumiak(Ukraina)
RC Orkan Sochaczew v MKS Pogoń Siedlce (niedziela godz.14.00)
Jastrzebski, Czerwiowski, Reks,
KS Budowlani Lublin v MKS Ogniwo Sopot (sobota godz.14.00)
Reks, Wilk
OKS Skra Warszawa v Budowlani Łódź SA (sobota godz.14.00)
Kamiński-Bator, Ingarden
RzKS Juvenia Kraków v RC Arka Gdynia (sobota godz.15.00)
Malesa, Czerwiowski
I Liga - IV kolejka
Alfa Bydgoszcz v RC Legia Warszawa (sobota godz.20.30)
Szczepański
RC Arka Rumia v AZS AWF Warszawa (sobota godz.14.00)
Macoń
RK Sparta Jarocin v Wataha RC Zielona Góra (sobota godz.15.00)
Bedyński
II Liga - III kolejka
Rugby Białystok v Unia Terespol (sobota godz.18.30)
Pawlik
RK Miedziowi Lubin v KS Rugby Ruda Śląska (niedziela godz.14.00)
Piaskowski
Rugby 7
PP 7 – Wrocław (sobota godz. )
Niedzielski
II Turniej GPR Junior 7 – Łódź (niedziela godz.10.30)
Sędzia główny – Piotrowicz
Sędzia turniejowy – Wilk, Szczepański
MP Kadetów R7 –Łódź (niedziela godz.9,30)
Sędzia główny – Piotrowicz
Sędzia turniejowy – Pantoł, Pawlik, (Malesa)
Powodzenia!

Poniżej obsada na 11-12.05.2019

Ekstraliga - VII kolejka

RC Lechia Gdańsk v KS Budowlani Łódź (niedziela godz.15.00)

Bedyński, Dumiak(Ukraina)

RC Orkan Sochaczew v MKS Pogoń Siedlce (niedziela godz.14.00)

Jastrzebski, Czerwiowski, Reks,

KS Budowlani Lublin v MKS Ogniwo Sopot (sobota godz.14.00)

Reks, Wilk

OKS Skra Warszawa v Budowlani Łódź SA (sobota godz.14.00)

Kamiński-Bator, Ingarden

RzKS Juvenia Kraków v RC Arka Gdynia (sobota godz.15.00)

Malesa, Czerwiowski

I Liga - IV kolejka

Alfa Bydgoszcz v RC Legia Warszawa (sobota godz.20.30)

Szczepański

RC Arka Rumia v AZS AWF Warszawa (sobota godz.14.00)

Macoń

RK Sparta Jarocin v Wataha RC Zielona Góra (sobota godz.15.00)

Bedyński

II Liga - III kolejka

Rugby Białystok v Unia Terespol (sobota godz.18.30)

Pawlik

RK Miedziowi Lubin v KS Rugby Ruda Śląska (niedziela godz.14.00)

Piaskowski

Rugby 7

PP 7 – Wrocław (sobota godz. )

Niedzielski

II Turniej GPR Junior 7 – Łódź (niedziela godz.10.30)

Sędzia główny – Piotrowicz

Sędzia turniejowy – Wilk, Szczepański

MP Kadetów R7 –Łódź (niedziela godz.9,30)

Sędzia główny – Piotrowicz

Sędzia turniejowy – Pantoł, Pawlik, (Malesa)

Powodzenia!