20 wrzesień 2017
Obsada na 23-24.09.2017

Poniżej obsada na 23-24.09.2017Ekstraliga - XI...
12 wrzesień 2017
Obsada na 15-17.09.2017

Zapowiada się bardzo pracowity weekend z...
5 wrzesień 2017
Obsada na 09-10.09.2017

Poniżej obsada na 09-10.09.2017Polska – Rep....
5 wrzesień 2017
Obsada na 2-3.09.2017

Poniżej obsada na 2-3.09.2017II Liga – X...



Więcej aktualności...
Aktualności :: Obsada na 13-14.05.2017

Obsada na 13-14.05.2017



8 maj 2017

Przed nami bardzo pracowity weekend obfitujący w spotkania na wszystkich poziomach rozgrywkowych. Pierwszą oficjalną obsadę otrzymali kandydaci na sędziów - Tomasz Kruk-Miller oraz Artur Muraszko.
Ekstraliga - VI kolejka 
Juvenia Kraków - Budowlani Lublin (sobota godz.15.00)
Reks, Giroud,
Budowlani Łódź SA - Arka Gdynia (sobota godz.15.00)
Michałkiewicz, Janeczko,
Ogniwo Sopot - KS Budowlani Łódź (sobota godz.18.30)
Bedyński, Marciniak,
Lechia Gdańsk - Pogoń Siedlce (sobota godz.16.00)
Jasiński, Marciniak,
I Liga – IV kolejka
RC Orkan Sochaczew - Posnania Poznań (niedziela godz.14.00)
Szczepański, Rogowski,
II Liga – IV kolejka
Gr. Wschodnia
Rugby Białystok – AZS AWF Warszawa (niedziela godz.20.00)
Reks
Gr. Zachodnia
Sparta Jarocin – Alfa Bydgoszcz (niedziela godz.15.00)
Jastrzębski,
Chaos Poznań – Arka Rumia (sobota godz.13.00)
Kasperek
Gr. Południowa
Biało-Czarni Nowy Sącz – RC Częstochowa (sobota godz.16.00)
Pantoł
Miedziowi Lubin – Ruda Śląska (sobota godz.16.00)
Wilk
Rugby 7
XII Turniej PP 7 – Bełchatów (sobota godz.10.00)  
Sędzia główny - Pawlik
Sędzia turniejowy – Rogowski
Turniej Kobiet – Poznań (sobota godz.9.15)
Sędzia główny – Kościelniak L.
Sędziowie turniejowi – Kościelniak P., Muraszko
½ MMM, RTDiM - Jarocin (sobota godz.10.00)
Sędzia główny – Szczepański
Sędzia turniejowy – Kruk-Miler
MPK
Legia Warszawa – Juvenia Kraków (niedziela godz.11.00)
Michałkiewicz 
KS Budowlani Łódź – Arka Gdynia (niedziela godz.14.00)
Bedyński
MPJ
KS Budowlani Łódź – Budowlani Lublin (sobota godz.12.00)
Janeczko
Juvenia Kraków – Orkan Sochaczew (sobota godz.12.30)
Giroud

Przed nami bardzo pracowity weekend obfitujący w spotkania na wszystkich poziomach rozgrywkowych. Pierwszą oficjalną obsadę otrzymali kandydaci na sędziów - Tomasz Kruk-Miller oraz Artur Muraszko - gratulacje.

Ekstraliga - VI kolejka 

Juvenia Kraków - Budowlani Lublin (sobota godz.15.00)

Reks, Giroud,

Budowlani Łódź SA - Arka Gdynia (sobota godz.15.00)

Michałkiewicz, Janeczko,

Ogniwo Sopot - KS Budowlani Łódź (sobota godz.18.30)

Bedyński, Marciniak,

Lechia Gdańsk - Pogoń Siedlce (sobota godz.16.00)

Jasiński, Marciniak,

I Liga – IV kolejka

RC Orkan Sochaczew - Posnania Poznań (niedziela godz.14.00)

Szczepański, Rogowski,

II Liga – IV kolejka

Gr. Wschodnia

Rugby Białystok – AZS AWF Warszawa (niedziela godz.20.00)

Reks

Gr. Zachodnia

Sparta Jarocin – Alfa Bydgoszcz (niedziela godz.15.00)

Jastrzębski,

Chaos Poznań – Arka Rumia (sobota godz.13.00)

Kasperek

Gr. Południowa

Biało-Czarni Nowy Sącz – RC Częstochowa (sobota godz.16.00)

Pantoł

Miedziowi Lubin – Ruda Śląska (sobota godz.16.00)

Wilk

Rugby 7

XII Turniej PP 7 – Bełchatów (sobota godz.10.00)  

Sędzia główny - Pawlik

Sędzia turniejowy – Rogowski

Turniej Kobiet – Poznań (sobota godz.9.15)

Sędzia główny – Kościelniak L.

Sędziowie turniejowi – Kościelniak P., Muraszko

½ MMM, RTDiM - Jarocin (sobota godz.10.00)

Sędzia główny – Szczepański

Sędzia turniejowy – Kruk-Miler

MPK

Legia Warszawa – Juvenia Kraków (niedziela godz.11.00)

Michałkiewicz 

KS Budowlani Łódź – Arka Gdynia (niedziela godz.14.00)

Bedyński

MPJ

KS Budowlani Łódź – Budowlani Lublin (sobota godz.12.00)

Janeczko

Juvenia Kraków – Orkan Sochaczew (sobota godz.12.30)

Giroud

Powodzenia!