31 lipiec 2019
Spotkanie sędziów i egzaminy przed sezonem 2019/2020

Kolegium Sędziów PZR informuje że dnia 24...
31 lipiec 2019
Obsady sierpień

Poniżej obsady na sierpień 2019: 2-3.08.2019...
25 czerwiec 2019
Obsada na 29-30.06.2019

Obsada na 29-30.06.2019 Baraż z 10 zespołem...
25 czerwiec 2019
Aneta na Women Sevens Trophy Lisbona

W dniach 22-23 czerwca uczestniczyłam w 2-gim...



Więcej aktualności...
Aktualności :: Obsada na 14-16.06.2019

Obsada na 14-16.06.2019



10 czerwiec 2019

Poniżej obsada na 14-16.06.2019
Ekstraliga - Finały:
mecz o I miejsce
Ogniwo Sopot – Budowlani SA Łódź (sobota godz.16.30)
Sędzia Główny - Reks,
Sędziowie Liniowi - Malesa, Kamiński-Bator,
Sędzia Kwalifikator (Komisarz zawodów) - Kościelniak
mecz o III miejsce
Pogoń Siedlce – Skra Warszawa (sobota godz.18.00)
Jastrzębski, Ingarden, Bejm
I Liga - Finały 
Mecz o I miejsce
Arka Rumia – Sparta Jarocin (sobota godz.14.00)
Bedyński
Mecze o III miejsce
AZS Warszawa – Legia Warszawa (sobota godz.11.00)
Ingarden
mecz rewanżowy o utrzymanie 5-6
Wataha Zielona Góra – Alfa Bydgoszcz (niedziela godz.15.00)
Piaskowski
MPJ
14.06.2019 - ½ Finału MPJ – Chodaków koło Sochaczewa
1. Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew (piątek godz.16.00)
Ingarden, Czerwiowski, Wilk
2. Juvenia Kraków – Pogoń Siedlce (piątek godz.17.20)
Malesa, Czerwiowski, Wilk
16.05.2019 – Finał MPJ – Chodaków koło Sochaczewa
Niedziela godz.10.00 – mecz o III miejsce
Przegrany z meczu 1 – przegrany z meczu 2
Malesa/Ingarden, Czerwiowski, Wilk
Niedziela godz.11.20 – mecz o I miejsce
Wygrany z meczu 1 -  wygrany z meczu 2
Malesa/Ingarden, Czerwiowski, Wilk
Sędziowie główni na niedzielę:
Ingarden/Malesa
 
Powodzenia!
Poniżej obsada na 14-16.06.2019

Ekstraliga - Finały:

mecz o I miejsce

Ogniwo Sopot – Budowlani SA Łódź (sobota godz.16.30)

Sędzia Główny - Reks,

Sędziowie Liniowi - Malesa, Kamiński-Bator,

Sędzia Kwalifikator (Komisarz zawodów) - Kościelniak

mecz o III miejsce

Pogoń Siedlce – Skra Warszawa (sobota godz.18.00)

Jastrzębski, Ingarden, Bejm

I Liga - Finały 

Mecz o I miejsce

Arka Rumia – Sparta Jarocin (sobota godz.14.00)

Bedyński

Mecze o III miejsce

AZS Warszawa – Legia Warszawa (sobota godz.11.00)

Ingarden

mecz rewanżowy o utrzymanie 5-6

Wataha Zielona Góra – Alfa Bydgoszcz (niedziela godz.15.00)

Piaskowski

MPJ

14.06.2019 - ½ Finału MPJ – Chodaków koło Sochaczewa

1. Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew (piątek godz.16.00)

Ingarden, Czerwiowski, Wilk

2. Juvenia Kraków – Pogoń Siedlce (piątek godz.17.20)

Malesa, Czerwiowski, Wilk

16.05.2019 – Finał MPJ – Chodaków koło Sochaczewa

Niedziela godz.10.00 – mecz o III miejsce

Przegrany z meczu 1 – przegrany z meczu 2

Malesa/Ingarden, Czerwiowski, Wilk

Niedziela godz.11.20 – mecz o I miejsce

Wygrany z meczu 1 -  wygrany z meczu 2

Malesa/Ingarden, Czerwiowski, Wilk

Sędziowie główni na niedzielę:

Ingarden/Malesa
 
Powodzenia!