20 wrzesień 2017
Obsada na 23-24.09.2017

Poniżej obsada na 23-24.09.2017Ekstraliga - XI...
12 wrzesień 2017
Obsada na 15-17.09.2017

Zapowiada się bardzo pracowity weekend z...
5 wrzesień 2017
Obsada na 09-10.09.2017

Poniżej obsada na 09-10.09.2017Polska – Rep....
5 wrzesień 2017
Obsada na 2-3.09.2017

Poniżej obsada na 2-3.09.2017II Liga – X...



Więcej aktualności...
Aktualności :: Obsada na 15-17.09.2017

Obsada na 15-17.09.2017



12 wrzesień 2017

Zapowiada się bardzo pracowity weekend z rugby.
Poniżej szczegóły obsady.
Ekstraliga - X kolejka 
Budowlani Lublin - Juvenia Kraków (sobota godz.14.00)
Kasperek, Kościelniak P.
Arka Gdynia - Budowlani Łódź SA (sobota godz.16.00)
Michałkiewicz, Kościelniak L.
KS Budowlani Łódź - Ogniwo Sopot (sobota godz.15.30)
Reks, Pantoł
Pogoń Siedlce - Lechia Gdańsk (sobota godz.16.00)
Jasiński, Jastrzębski
I Liga
Orkan Sochaczew – Skra Warszawa (sobota godz.17.00)
Szczepański
II Liga – Play Off II Kolejka
Rugby Ruda Śląska – AZS AWF Warszawa (sobota godz.16.00)
Pawlik 
Wataha Zielona Góra – Legia Warszawa (sobota godz.15.00)
Bedyński
RC Częstochowa – RC Białystok (niedziela godz.15.00)
Szczepański
Miedziowi Lubin – Mazovia Mińsk Mazowiecki
Rugby 7
Turniej Kobiet – Gietrzwałd (sobota godz.10.00)
Sędzia główny – Bejm
Sędziowie turniejowi - Muraszko
PP 7 – Bolesławiec (niedziela godz.10.00)
Sędzia główny i turniejowy – Bedyński
MPK
Budowlani Łódź – Arka Gdynia (sobota godz.12.30)
Pantoł
MPJ
KS Budowlani Łódź – Arka Gdynia (sobota godz.13.45)
Pantoł
4 th European Festival - European Veteran Rugby Association "EVRA" -  piątek 15.09 i niedziela 17.09 godz.10.00 - SiedlceZapowiada się bardzo pracowity weekend z rugby.
Poniżej szczegóły obsady.
Ekstraliga - X kolejka 
Budowlani Lublin - Juvenia Kraków (sobota godz.14.00)
Kasperek, Kościelniak P.
Arka Gdynia - Budowlani Łódź SA (sobota godz.16.00)
Michałkiewicz, Kościelniak L.
KS Budowlani Łódź - Ogniwo Sopot (sobota godz.15.30)
Reks, Pantoł
Pogoń Siedlce - Lechia Gdańsk (sobota godz.16.00)
Jasiński, Jastrzębski
I Liga
Orkan Sochaczew – Skra Warszawa (sobota godz.17.00)
Szczepański
II Liga – Play Off II Kolejka
Rugby Ruda Śląska – AZS AWF Warszawa (sobota godz.16.00)
Pawlik 
Wataha Zielona Góra – Legia Warszawa (sobota godz.15.00)
Bedyński
RC Częstochowa – RC Białystok (niedziela godz.15.00)
Szczepański
Miedziowi Lubin – Mazovia Mińsk Mazowiecki
Rugby 7
Turniej Kobiet – Gietrzwałd (sobota godz.10.00)
Sędzia główny – Bejm
Sędziowie turniejowi - Muraszko
PP 7 – Bolesławiec (niedziela godz.10.00)
Sędzia główny i turniejowy – Bedyński
MPK
Budowlani Łódź – Arka Gdynia (sobota godz.12.30)
Pantoł
MPJ
KS Budowlani Łódź – Arka Gdynia (sobota godz.13.45)
Pantoł
4 th European Festival - European Veteran Rugby Association "EVRA" -  piątek 15.09 i niedziela 17.09 godz.10.00 - Siedlce
Piotrowicz, Pawlik, Pantoł 
Powodzenia!
Piotrowicz, Pawlik, Pantoł 
Powodzenia!

Zapowiada się bardzo pracowity weekend z rugby.

Poniżej szczegóły obsady.

Ekstraliga - X kolejka 

Budowlani Lublin - Juvenia Kraków (sobota godz.14.00)

Kasperek, Kościelniak P.

Arka Gdynia - Budowlani Łódź SA (sobota godz.16.00)

Michałkiewicz, Kościelniak L.

KS Budowlani Łódź - Ogniwo Sopot (sobota godz.15.30)

Reks, Pantoł

Pogoń Siedlce - Lechia Gdańsk (sobota godz.16.00)

Jasiński, Jastrzębski

I Liga

Orkan Sochaczew – Skra Warszawa (sobota godz.17.00)

Szczepański

II Liga – Play Off II Kolejka

Rugby Ruda Śląska – AZS AWF Warszawa (sobota godz.16.00)

Pawlik 

Wataha Zielona Góra – Legia Warszawa (sobota godz.15.00)

Bedyński

RC Częstochowa – RC Białystok (niedziela godz.15.00)

Szczepański

Miedziowi Lubin – Mazovia Mińsk Mazowiecki

Rugby 7

Turniej Kobiet – Gietrzwałd (sobota godz.10.00)

Sędzia główny – Bejm

Sędziowie turniejowi - Muraszko

PP 7 – Bolesławiec (niedziela godz.10.00)

Sędzia główny i turniejowy – Bedyński

MPK

Budowlani Łódź – Arka Gdynia (sobota godz.12.30)

Pantoł

MPJ

KS Budowlani Łódź – Arka Gdynia (sobota godz.13.45)

Pantoł

4 th European Festival - European Veteran Rugby Association "EVRA" -  piątek 15.09 i niedziela 17.09 godz.10.00 - Siedlce

Piotrowicz, Pawlik, Pantoł 

Powodzenia!