25 czerwiec 2019
Obsada na 29-30.06.2019

Obsada na 29-30.06.2019 Baraż z 10 zespołem...
25 czerwiec 2019
Aneta na Women Sevens Trophy Lisbona

W dniach 22-23 czerwca uczestniczyłam w 2-gim...
19 czerwiec 2019
Obsada na 22-23.06.2019 i 22-26.06.2019

Poniżej obsada na 22-23.06.2019 i...
11 czerwiec 2019
Aneta na Women Sevens Trophy

W dniach 8-9 czerwca uczestniczyłam w 1-szym...



Więcej aktualności...
Aktualności :: Obsada na 18-19.05.2019

Obsada na 18-19.05.2019



14 maj 2019

Poniżej obsada na 18-19.05.2019
Ekstraliga - VIII kolejka
KS Budowlani Łódź v RC Arka Gdynia (sobota godz.14.00)
Reks, Szczepański
Budowlani Łódź SA v RzKS Juvenia Kraków (sobota godz.16.30)
Jastrzębski, Macoń
MKS Ogniwo Sopot v OKS Skra Warszawa (sobota godz.19.00)
Malesa, Kamiński – Bator, Dumiak(Ukraina)
MKS Pogoń Siedlce v KS Budowlani Lublin (niedziela godz.17.30)
Szczepański, Czerwiowski,
RC Lechia Gdańsk v RC Orkan Sochaczew (sobota godz.15.00)
Kamiński-Bator, Malesa,
I Liga - V kolejka
Wataha RC Zielona Góra v Alfa Bydgoszcz (sobota godz.16.00)
Wilk
AZS AWF Warszawa v RK Sparta Jarocin (niedziela godz.13.00)
Piaskowski
RC Legia Warszawa v RC Arka Rumia (sobota godz.17.00)
Bedyński
Rugby 7
MPK – Ruda Śląska (sobota godz.9.30)
Sędzia główny i turniejowy – Bejm
Sędzia turniejowy – Pawlik
MPK U16 – Kraków (sobota godz.10.00)
Sędzia główny i turniejowy – Ingarden
MPK/MPJ
KS Budowlani Łódź – Skra Warszawa (niedziela godz.11.00)
Pawlik
Powodzenia!

Poniżej obsada na 18-19.05.2019

Ekstraliga - VIII kolejka

KS Budowlani Łódź v RC Arka Gdynia (sobota godz.14.00)

Reks, Szczepański

Budowlani Łódź SA v RzKS Juvenia Kraków (sobota godz.16.30)

Jastrzębski, Macoń

MKS Ogniwo Sopot v OKS Skra Warszawa (sobota godz.19.00)

Malesa, Kamiński – Bator, Dumiak(Ukraina)

MKS Pogoń Siedlce v KS Budowlani Lublin (niedziela godz.17.30)

Szczepański, Czerwiowski,

RC Lechia Gdańsk v RC Orkan Sochaczew (sobota godz.15.00)

Kamiński-Bator, Malesa

I Liga - V kolejka

Wataha RC Zielona Góra v Alfa Bydgoszcz (sobota godz.16.00)

Wilk

AZS AWF Warszawa v RK Sparta Jarocin (niedziela godz.13.00)

Piaskowski

RC Legia Warszawa v RC Arka Rumia (sobota godz.17.00)

Bedyński

Rugby 7

MPK – Ruda Śląska (sobota godz.9.30)

Sędzia główny i turniejowy – Bejm

Sędzia turniejowy – Pawlik

MPK U16 – Kraków (sobota godz.10.00)

Sędzia główny i turniejowy – Ingarden

MPK/MPJ

KS Budowlani Łódź – Skra Warszawa (niedziela godz.11.00)

Pawlik

Powodzenia!