16 październik 2019
Obsada na 19-20.10.2019

Poniżej obsada na 19-20.10.2019Ekstraliga -...
8 październik 2019
Obsada na 12-13.10.2019

Ważne wydarzenie w historii Kolegium Sędziów....
2 październik 2019
Obsada na 5-6.10.2019

Poniżej obsada na 5-6.10.2019Ekstraliga - V...
24 wrzesień 2019
Obsada na 28-29.09.2019

Poniżej obsada na 28-29.09.2019Ekstraliga - IV...



Więcej aktualności...
Aktualności :: Obsada na 25-26.05.2019

Obsada na 25-26.05.2019



22 maj 2019

Poniżej obsada na 25-26.05.2019
I Liga - II kolejka
Alfa Bydgoszcz v AZS AWF Warszawa (sobota godz.20.30)
Jastrzębski
II Liga - IV kolejka
Unia Terespol v SSKR Chaos Poznań (sobota godz.15.00)
odwołany
KS Rugby Ruda Śląska v RC Mazovia Mińsk Mazowiecki (sobota godz.13.00)
Ingarden
Rugby Białystok v RK Miedziowi Lubin
przełożony na 22.06.2019
Rugby 7
MPS baraż – Lublin (niedziela godz. )
Sędzia główny i turniejowy – Reks
PP 7 – Pruszcz Gdański (sobota godz. )
Sędzia główny i turniejowy – Szczepański
Sędzia turniejowy – Macoń
GPJ – Lublin (sobota godz.11.00)
Sędzia główny i turniejowy – Reks
Sędzia turniejowy – Malesa
GPK – Warszawa (niedziela godz.10.00)
Sędzia główny i turniejowy – Bejm
Sędzia turniejowy – Malesa, sędziowie okręgowi MOZR
MMM
Lublin (niedziela godz. )
Kraków (niedziela godz.10.00)
Sędzia główny i turniejowy – Wilk
Sędzia turniejowy – Ingarden
Sopot(niedziela godz.8.00)
Sędzia główny i turniejowy - Szczepański
Sędzia turniejowy – Dumiak
Powodzenia!
Poniżej obsada na 25-26.05.2019

I Liga - II kolejka
Alfa Bydgoszcz v AZS AWF Warszawa (sobota godz.20.30)
Jastrzębski
II Liga - IV kolejka
Unia Terespol v SSKR Chaos Poznań (sobota godz.15.00)
odwołany
KS Rugby Ruda Śląska v RC Mazovia Mińsk Mazowiecki (sobota godz.13.00)
Ingarden
Rugby Białystok v RK Miedziowi Lubin
przełożony na 22.06.2019
Rugby 7
MPS baraż – Lublin (niedziela godz. )
Sędzia główny i turniejowy – Reks
PP 7 – Pruszcz Gdański (sobota godz. )
Sędzia główny i turniejowy – Szczepański
Sędzia turniejowy – Macoń
GPJ – Lublin (sobota godz.11.00)
Sędzia główny i turniejowy – Reks
Sędzia turniejowy – Malesa
GPK – Warszawa (niedziela godz.10.00)
Sędzia główny i turniejowy – Bejm
Sędzia turniejowy – Malesa, sędziowie okręgowi MOZR
MMM
Lublin (niedziela godz. )
Kraków (niedziela godz.10.00)
Sędzia główny i turniejowy – Wilk
Sędzia turniejowy – Ingarden
Sopot(niedziela godz.8.00)
Sędzia główny i turniejowy - Szczepański
Sędzia turniejowy – Dumiak
Powodzenia!