25 czerwiec 2019
Obsada na 29-30.06.2019

Obsada na 29-30.06.2019 Baraż z 10 zespołem...
25 czerwiec 2019
Aneta na Women Sevens Trophy Lisbona

W dniach 22-23 czerwca uczestniczyłam w 2-gim...
19 czerwiec 2019
Obsada na 22-23.06.2019 i 22-26.06.2019

Poniżej obsada na 22-23.06.2019 i...
11 czerwiec 2019
Aneta na Women Sevens Trophy

W dniach 8-9 czerwca uczestniczyłam w 1-szym...



Więcej aktualności...
Aktualności :: Obsada na 27-28.04.2019

Obsada na 27-28.04.2019



23 kwiecień 2019

Poniżej obsada na 27-28.04.2019 
Ekstraliga - V kolejka - 27/28.04.2019
MKS Pogoń Siedlce v KS Budowlani Łódź (sobota godz.16.00)
Szczepański
RC Lechia Gdańsk v MKS Ogniwo Sopot (sobota godz.15.00)
Jastrzębski
RC Orkan Sochaczew  v Budowlani Łódź SA (niedziela godz.14.00)
Reks, Piaskowski, Czerwiowski
KS Budowlani Lublin  v RC Arka Gdynia (sobota godz.14.00)
Bedyński
OKS Skra Warszawa v RzKS Juvenia Kraków (sobota godz.14.00)
Malesa
I Liga - III kolejka
RK Sparta Jarocin v Alfa Bydgoszcz (sobota godz.15.00)
Pawlik
Wataha RC Zielona Góra v RC Arka Rumia (sobota godz.16.00)
Wilk
AZS AWF Warszawa v RC Legia Warszawa (sobota godz.12.00)
Kamiński-Bator
II Liga - II kolejka
Unia Terespol v RC Mazovia Mińsk Mazowiecki (sobota godz.15.00)
Reks
SSKR Chaos Poznań v RK Miedziowi Lubin (niedziela godz.17.00)
Bedyński
KS Rugby Ruda Śląska v Rugby Białystok (sobota godz.17.00)
Ingarden
Rugby 7
MPK – Warszawa (sobota godz.9.30)
Sędzia główny i turniejowy – Bejm
Sędzia turniejowy – Macoń, Niedzielski, Reżka,
Powodzenia!

Poniżej obsada na 27-28.04.2019 

Ekstraliga - V kolejka - 27/28.04.2019

MKS Pogoń Siedlce v KS Budowlani Łódź (sobota godz.16.00)

Szczepański

RC Lechia Gdańsk v MKS Ogniwo Sopot (sobota godz.15.00)

Jastrzębski

RC Orkan Sochaczew  v Budowlani Łódź SA (niedziela godz.14.00)

Reks, Piaskowski, Czerwiowski

KS Budowlani Lublin  v RC Arka Gdynia (sobota godz.14.00)

Bedyński

OKS Skra Warszawa v RzKS Juvenia Kraków (sobota godz.14.00)

Malesa

I Liga - III kolejka

RK Sparta Jarocin v Alfa Bydgoszcz (sobota godz.15.00)

Pawlik

Wataha RC Zielona Góra v RC Arka Rumia (sobota godz.16.00)

Wilk

AZS AWF Warszawa v RC Legia Warszawa (sobota godz.12.00)

Kamiński-Bator

II Liga - II kolejka

Unia Terespol v RC Mazovia Mińsk Mazowiecki (sobota godz.15.00)

Reks

SSKR Chaos Poznań v RK Miedziowi Lubin (niedziela godz.17.00)

Bedyński

KS Rugby Ruda Śląska v Rugby Białystok (sobota godz.17.00)

Ingarden

Rugby 7

MPK – Warszawa (sobota godz.9.30)

Sędzia główny i turniejowy – Bejm

Sędzia turniejowy – Macoń, Niedzielski, Reżka,

Powodzenia!