11 czerwiec 2019
Aneta na Women Sevens Trophy

W dniach 8-9 czerwca uczestniczyłam w 1-szym...
10 czerwiec 2019
Obsada na 14-16.06.2019

Poniżej obsada na 14-16.06.2019 Ekstraliga -...
5 czerwiec 2019
Szkolenie kandydatów - Warszawa

W dniu 1.6.2019 w Warszawie odbyło się...
5 czerwiec 2019
Obsada na 08-09.06.2019

Poniżej obsada na 08-09.06.2019 II Liga - V...



Więcej aktualności...
Aktualności :: Szkolenie kandydatów - Warszawa

Szkolenie kandydatów - Warszawa



5 czerwiec 2019

W dniu 1.6.2019 w Warszawie odbyło się szkolenie dla kandydatów na sędziów Polskiego Związku Rugby. Program szkolenia obejmował część teoretyczną jak i praktyczną.
Uczestnicy poznali podstawy pracy z gwizdkiem podczas prezentacji, zadań symulacyjnych i prowadząc mecze Turnieju Dzieci i Młodzieży.
Poniżej znajduje się lista osób, które z sukcesem ukończyły szkolenie:
Przemysław Filar
Radosław Pietrak
Marta Cipior
Anna Wierdak
Sara Kamińska
Piotr Ślubowski
Oktawian Buczyński
Piotr Ziomek
Monika Dutka
Agata Kaczmarek
Polina Danilewich
Tomasz Czyż 
Bartłomiej Kosecki
Przemysław Hul
Artur Sulima
Adam Jankowski
Sebastian Śliwowski
Tomasz Nowak
Piotr Gozdowski
Filip Szufliński
Kolejny krok to zgłoszenie się do Przedstawicieli Kolegium Sędziów w Okręgach w celu weryfikacji nadania klasy sędziego okręgowego:
WAŻNE: aby nadać klasę sędziowską muszą być spełnione formalne wymogi zgodnie z regulaminem.
Kontakt z naszymi przedstawicielami i zaangażowanie w rozgrywki pozwolą na zdobycie niezbędnej praktyki, aby skutecznie prowadzić zawody rugby.
Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i postawę podczas szkolenia - liczymy na owocną współpracę w przyszłości.
Wielkie podziękowania dla Ani Grabskiej za organizację i pomoc w przeprowadzeniu szkolenia!
Aneta Bejm
Wiesław Piotrowicz

W dniu 1.6.2019 w Warszawie odbyło się szkolenie dla kandydatów na sędziów Polskiego Związku Rugby. Program szkolenia obejmował część teoretyczną jak i praktyczną. 

Uczestnicy poznali podstawy pracy z gwizdkiem podczas prezentacji, zadań symulacyjnych i prowadząc mecze Turnieju Dzieci i Młodzieży.

Poniżej znajduje się lista osób, które z sukcesem ukończyły szkolenie:

Przemysław Filar

Radosław Pietrak

Marta Cipior

Anna Wierdak

Sara Kamińska

Piotr Ślubowski

Oktawian Buczyński

Piotr Ziomek

Monika Dutka

Agata Kaczmarek

Polina Danilewich

Tomasz Czyż 

Bartłomiej Kosecki

Przemysław Hul

Artur Sulima

Adam Jankowski

Sebastian Śliwowski

Tomasz Nowak

Piotr Gozdowski

Filip Szufliński

Kolejny krok to zgłoszenie się do Przedstawicieli Kolegium Sędziów w Okręgach w celu weryfikacji nadania klasy sędziego okręgowego:

WAŻNE: aby nadać klasę sędziowską muszą być spełnione formalne wymogi zgodnie z regulaminem.

Kontakt z naszymi przedstawicielami i zaangażowanie w rozgrywki pozwolą na zdobycie niezbędnej praktyki, aby skutecznie prowadzić zawody rugby.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i postawę podczas szkolenia - liczymy na owocną współpracę w przyszłości.

Wielkie podziękowania dla Ani Grabskiej za organizację i pomoc w przeprowadzeniu szkolenia!

Aneta Bejm

Wiesław Piotrowicz