9 marzec 2020
Obsada na 14-15.03.2020

Poniżej obsada na 14-15.03.202014-15.03.2020...
3 marzec 2020
Obsada na 7-8.03.2020

Poniżej pierwsza obsada w roku 2020. Witamy...
2 marzec 2020
Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Kolegium Sędziów PZR

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Kolegium...
6 luty 2020
Egzaminy sędziowskie przed rundą "wiosna 2020"

Kolegium Sędziów Polskiego Związku Rugby...



Więcej aktualności...
Monika Baniewicz

MONIKA BANIEWICZ

 


Klasa Sędziowska: Sędzia Międzynarodowy

Data urodzenia: 10 grudzień 1983

Zamieszkała: Gdynia

Jako zawodniczka:

- od 2001-2011 RC Arka Gdynia 

- od 2001-2011 Mistrz Polski Rugby'7 Kobiet

- od 2004-2011 reprezentantka Polski w Rugby'7 Kobiet (Mistrzostwa Europy i wszystkie inne turnieje międzynarodowe)

- "HUSARZ 2010" w kategorii najlepsza zawodniczka

Jako trener: 

 

- od 2008 roku - instruktor rugby


Jako sędzia:

 

- od 2010 w Pomorskim Okręgowym Kolegium Sędziów PZR