9 marzec 2020
Obsada na 14-15.03.2020

Poniżej obsada na 14-15.03.202014-15.03.2020...
3 marzec 2020
Obsada na 7-8.03.2020

Poniżej pierwsza obsada w roku 2020. Witamy...
2 marzec 2020
Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Kolegium Sędziów PZR

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Kolegium...
6 luty 2020
Egzaminy sędziowskie przed rundą "wiosna 2020"

Kolegium Sędziów Polskiego Związku Rugby...



Więcej aktualności...
Wiesław Piotrowicz

WIESŁAW PIOTROWICZ

Nr licencji: 2

Data urodzenia: 10 październik 1958

Zamieszkały: Lublin

Klasa sędziowska: Sędzia Krajowy

Jako zawodnik:

- w latach 1975-1981 i 1983-1988 zawodnik Budowlanych Lublin

- w latach 1981-1983 zawodnik Czarnych Bytom

- Puchar Polski (1982)

- Puchar 60-lecia (1981)

 

Jako sędzia:

- członek Kolegium Sędziów od 1989 roku

- 4-krotnie sędzia roku (1997, 1997, 1998, 2000)

- w latach 1998-2006 sędzia FIRA

- 4-krotnie na Mistrzostwach Świata Juniorów (1998, 1999, 2001, 2002)

- od 2007 - komisarz FIRA-AER

- odznaczony Honorową Złotą Odznaką Polskiego Związku Rugby

 

Jako trener:

- Trener mini żaków i żaków Budowlanych Lublin (1996-1998)